PRIVĀTUMA POLITIKA


Šajā Privātuma politikā ir aprakstīts, kā šīs vietnes īpašnieks ("mēs", "mūsu" vai "mūsu uzņēmums") ievāc, izmanto un koplieto personisko informāciju, kad jūs izmantojat šo vietni (turpmāk - "Vietne") un tajā integrētos e-komercijas pakalpojumus. Izmntojot so vietni, Jūs piekrītat savas personiskās informācijas apstrādei, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā.


PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS APKOPOŠANA UN TREŠU PUŠU IEVĀKTĀ INFORMĀCIJA

Mēs apkopojam personisko informāciju, ko jūs sniedzat mums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, telefona numuru un piegādes un norēķinu informāciju, kad veicat pirkumu vai izveidojat kontu mūsu vietnē. Mēs arī apkopojam jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūka tipu un operētājsistēmu.


Turklāt mūsu vietne izmanto Cloudflare drošības pakalpojumus, lai aizsargātos pret nevēlamu pastu (spamu) un ļaunprātīgu vietnes izmantošanu. Cloudflare var ievākt jūsu personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Cloudflare rīkojas ar personisko informāciju, lūdzu, apmeklējiet musu drošības pakalpojuma sniedzēja privātuma politiku šeit: https://www.cloudflare.com/privacypolicy/.


Mūsu vietne var arī izmantot trešo pušu pakalpojumus no X (iepriekš zināms kā Twitter), Google un Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook), piemēram (Meta Pixel, X Analytics, X Ads, Google Analytics, Google Ads un Instagram Insights u.c.), lai sekotu vietnes aktivitātēm un piedāvātu personalizētu reklāmu. Šie pakalpojumi var ievākt personisko informāciju no mūsu vietnes lietošanas. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā personisko informāciju, lūdzu, apskatiet viņu privātuma politikas:KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJUKĀ MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU


JŪSU TIESĪBAS


Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, izmantojiet mūsu sniegtos GDPR e-pakalpojumu veidus:


DATU UZGLABĀŠANA


TREŠO PUŠU ATRUNA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu uzņēmums nav atbildīgs par to, kā trešās puses un uzņēmumi apstrādā jūsu (personisko informāciju) datus, ieskaitot, bet ne tikai X (iepriekš zināms kā Twitter), Google, Meta Platforms (iepriekš zināms kā Facebook) un Cloudflare. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet viņu attiecīgās privātuma politikas.


ŠĪS PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku. Mēs informēsim jūs par jebkurām izmaiņām, ievietojot vietnē jauno privātuma politiku.

Jums ir ieteicams periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai konstatētu jebkādas izmaiņas vadoties pēc pēdējais grozījuma norādes šīs lapas lejas daļā.


SAZINĀTIES AR MUMS

Ja jums ir jautājumi vai bažas par šo privātuma politiku vai mūsu privātuma praksi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]


Reģistrētais nosaukums: SIA "Ar B Agro"

Reģistrācijas numurs, datums: 50003537571, 23.04.2001

Juridiskā adrese: Tukums municipality, Sēme parish, Kaive, "Rožulejas", LV-3139


Pēdējais grozījums: 15.04.2024