





LYON LUMIERES® Meivanae
Aprašymas
LyonLumières®Meivanae, Meilland veislės arbatinė hibridinė rožė, yra krūmas (~80 × 60 cm) su išraiškingais, pilnais, spiralės formos žiedais (~11 cm), kurie spindi kremo spalva iki šviesiai rožinės spalvos, dažnai su kraštais ar karmino spalvos margumo. Ji skleidžia turtingą, aštrų verbenų aromatą, žydi bangomis nuo pavasario iki šalnų ir didžiuojasi puikiu atsparumu ligoms. Apdovanojimas suteiktas už ilgaamžiškumą ir idealiai tinka sodui ar vazai.
- Būsena: 15
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Trūkumai | Rožės lapija gali būti šiek tiek bronzinė „kūdikystės“ stadijoje, tačiau rožei bręstant tampa žalia satino. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50-60 cm |
| Privalumai | Lengva auginti ir prižiūrėti; Žydi be perstojo nuo gegužės/birželio iki šalnų; Tamsiai žalia satino lapija ir stiprus, stačias augimas; Puikus atsparumas ligoms, gerai jaučiasi net vėsiame ir drėgname klimate. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Balta, Geltona, Rožinė |
| Spalva | Blizgantys kreminės ir karmino rožinės spalvos atspalviai. Kiekviena rožės gėlė yra unikali, nuspalvindama kiekvieną žiedlapį švelniai rožinės ir kreminės spalvos atspalviais, su blizgančiais rausvai smėlio spalvos akcentais, paryškintais daugiau ar mažiau ryškia karmino rožine spalva. Kai jos žydi, saulė paverčia jas nuo giliai rožinės iki šviesiai raudonos, o tai suteikia kiekvienai rožei dviejų atspalvių atspalvį, kuris tarsi ištirpo iki gražiausio efekto. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvus kvapas su anyžių ir pipirų natomis su verbenos aromatu |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
