





AMARETTO®
Aprašymas
Amaretto® yra atspari ligoms floribunda/vijoklinių rožių veislė, kurią pristatė Kordes (2004/2006 metais). Ji turi pilnus, abrikosų iki šampano spalvos žiedus (~7 cm skersmens), skleidžiančius švelnų, vaisių aromatą. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki šalnų, užauga maždaug 80 cm aukščio, 50–100 cm pločio ir turi blizgančius žalius lapus. 2016 metais jai buvo suteiktas ADR statusas už puikų sveikatą ir atsparumą.
- Būsena: 54
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stačiai, stipriai auga, puikiai atspari ligoms, formuoja dvigubus žiedus, įdomiai keičiasi spalva. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Abrikosų, rožinė, kreminė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

