







JACQUES CARTIER
Aprašymas
Jacques Cartier® yra istorinis krūmrožės/parko rožės veislė, kuri auga 90–150 cm aukščio ir ~100 cm pločio. Ji turi vidutinio dydžio iki didelių, visiškai pripildytų, švelniai rožinių rozetės formos žiedų (~8–9 cm, ~70 žiedlapių) su būdingu gumulėtu centru ir intensyviu senovės rožės aromatu. Žiedai formuojasi kekėmis nuo vėlyvo pavasario iki rudens, ir augalas žydi pakartotinai, yra šešėlio tolerantiškas, atsparus ligoms, šalčio atsparus ir idealiai tinkamas mažiems sodams, kraštinėms, gyvatvoms ar pjaustytiems žiedams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 80 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)
-600x600h.jpg)
-T1000-600x600.jpg)


