
-700x700.jpeg)


-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)


-300x300.jpeg)

LYDIA FREIMAN
Aprašymas
LidijaFreimane® yra Latvijos parkų rožė, kurią XX a. šeštajame dešimtmetyje selekcionavo Roberts Āboliņš. Ji auga 150–200 cm aukščio ir 120–150 cm pločio, formuodama stačią, piramidinio pavidalo krūmą su dideliais, blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Turi 8–11 cm dydžio, visiškai pilnus ryškiai violetiškai rožinius žiedus (3–7 ant koto) su stipriu kvapu, kurie žydi pakartotinai visą sezoną. Spygliai gausūs, o rožė labai atspari ligoms, sausrai ir šalčiui — puikiai tinka gyvatvėrėms, parkų sodinimams ar kvapniems sodo centrams.
- Būsena: 66
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožė |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 120-200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Tankiai supakuotos gėlės |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Tamsiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |




-600x600h.jpg)
-T1000-600x600.jpg)


