





ROSE DE RESHT®
Aprašymas
'Rose de Resht' yra kvapni, senmadinga rožė, kurios aukštis yra maždaug 90–120 cm ir plotis 75–100 cm. Ji turi mažus, pilnus, rozetės formos žiedus (~6 cm skersmens) tamsiai purpuriškai raudona arba aviečių fuksino spalva, kurie pražysta kekėmis nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Žiedai skleidžia stiprų, klasikinį Damasko rožės aromatą. Ji yra labai atspari ligoms, nepaprastai šalčio atspari ir nereikalauja daug priežiūros, gerai auga saulėje ar dalinėje šešėlyje — idealiai tinka mišriems klombams, gyvatvėrėms, konteineriams ar bet kam, kas nori kvapnią, lengvai prižiūrimą sodo rožę.
- Būsena: 14
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Žydi visą sezoną, labai patvari |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Giliai rožinė fuksija |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |




-600x600.jpeg)
-600x600h.jpg)
-T1000-600x600.jpg)

