ALASKA®
Aprašymas
Alaska®/Future® rožė yra pakartotinai žydinti vijoklinė rožė su kreminiai baltais, visiškai pilnais žiedais, kurie gali būti lengvai rožiniai. Kordes 2014 metais selekcionuota rožė išauga maždaug 180–250 cm aukščio, turi blizgančius žalius, atsparius ligoms lapus ir žydi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų. Ji turi lengvą aromatą ir idealiai tinka grotoms, tvoroms ar konteineriams. Šaltui atspari ir nereikalauja daug priežiūros, todėl puikiai tinka elegantiems sodo dekoratyviniams augalams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Balta su rausvu pigmentu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




