Apelsini®
Aprašymas
'Orangerie' yra floribundų rožė su tankiai pripildytais, rozečių formos žiedais turtingais abrikosų ir oranžiniais atspalviais. Ji turi lengvą, vaisišką aromatą, puikų pakartotinį žydėjimą ir tvarkingą, gausų augimo būdą. Puikiai tinka kraštinėms, konteineriams ir ryškiems sodo dekoracijoms.
- Būsena: 8
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gėlės kekėse |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Ryškiai oranžinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)