-700x700.jpg)
AQUARELL® "Duftwolke"
Kirjeldus
"Aquarell®" "Duftwolke" (tuntud ka kui "Fragrant Cloud") on nostalgiline hübriidteeross, mille Tantau turule tõi 2006. aastal. Sel on suured, täielikult täidetud õied (10–12 cm läbimõõdus) eredate korallpunaste, virsiku- ja kollaste toonide seguga. Õied kasvavad üksikult või väikestes kihmudes pikkadel vartel ning eritavad tugevat, magusat puuviljaaroomi. Kiirekasvuline ja rikkalikult õitsev roos saavutab 70–100 cm kõrguse, on hästi vastupidav mustlaiksusele ja jahukastele ning õitseb korduvalt juunist oktoobrini, muutes ta suurepäraseks lõikelille-, segapeenra- ja lõhnava aia sortideks.
- Staatus: 98
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Järsk, tugev, jõuline taimestik; Hea vastupidavus haigustele ja ilmastikule; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Virsikukollane roosa servaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Magus puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

