





ALEXANDRA® – LUKSEMBURGI PRINCESSE
Kirjeldus
ALEXANDRA® – PrincessedeLuxembourg roos on graatsiline, haigustekindel põõsasroos, mille selekteeris Kordes 2009. aastal. See moodustab suuri, täidlasi, vanamoelisi õisi heleroosast kuni tumeroosakas värvis, mis püsivad vertikaalsete, kergelt kõverdunud vartega. Sellel on kergelt magus lõhn ja pidev õitsemine hiliskevadest sügiseni. Taim kasvab umbes 1,2–1,8 m kõrguseks ja 0,5–0,9 m laiuseks, sellel on läikiv, nahkjas lehestik ning see on väga vastupidav haigustele ja ilmastikutingimustele. See on kuulus oma tugeva tervise ja romantilise võlu poolest, mistõttu sobib see ideaalselt äärte, konteinerite ja aia keskpunktide jaoks.
- Staatus: 42
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 150 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Sage õitsemine maist/juunist kuni külmadeni; kõrge vastupidavus haigustele, eriti jahukastele; Väga tugev, ülespoole kasvav taimestik romantiliste kergelt rippuvate õitega. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Lai valik roosasid toone – alustades pehmest väga heleroosast välimiste lehtede toonist, liikudes järk-järgult jaheda roosakani ja lõpetades sooja roosaka tooniga keskel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kergelt magus |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
