APHRODITE®
Aprašymas
Aphrodite® yra romantiška hibridinė arbatos/krūminė rožė, kurią 2006 metais selekcionavo Tantau. Ji formuoja kompaktišką, gausų augalą (80–120 cm aukštį) su odiniu, vidutiniškai žaliu lapynu ir žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Žiedai yra dideli (≈10–12 cm), visiškai pilni, taurės formos, švelniai rožinių iki abrikosų atspalvių, su maloniu, švelniu aromatu. Aphrodite, kuri žinoma dėl stipraus atsparumo ligoms, ilgaamžių žiedų ir puikaus veikimo kaip pjautinis žiedas, yra pelniusi reikšmingus apdovanojimus, įskaitant Aukso medalį Forst parodoje (2013 metais) ir Glasgow parodoje (2009 metais). Idealiai tinka sodo klomboms, konteineriams ar puokštėms.
- Būsena: 58
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms, labai atsparus lietaus poveikiui; Tinka skintoms gėlėms; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, sumaišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat grupiniuose sodinimuose, pasirenkant sodinti 5 - 6 tokias rožes 1 kvadratiniame metre su 40 - 50 cm sodinimo atstumu. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Labai švelnios pastelinės rožinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

