





AUDREY FLEUROT® Meicatess
Aprašymas
AUDREYFLEUROT® rožė 'Meicatess' yra romantiška, pakartotinai žydinti gražuolė su dideliais 14 cm tamsiai rožiniais žiedais, kiekvienas iš kurių turi daugiau nei 200 žiedlapių, ir turtingu vaisių aromatu su mango ir citrusų gaidelėmis. Ji formuoja stačią krūmą, maždaug 60–70 cm aukštį ir plotį, su tamsiai blizgančiais lapais ir puikiu atsparumu ligoms. Patikimai žydi nuo pavasario iki pirmųjų šalnų, idealiai tinka kvapniems puokštėms arba sodo centriniams elementams.
- Būsena: 38
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Dažnas ir gausus žydėjimas nuosekliomis bangomis nuo gegužės/birželio iki šalnų; Didelis atsparumas ligoms; Tankus krūmas, tvirtas augimas ir stiebai, laikantys labai didelius žiedus – iki 14 cm skersmens; Tamsiai žalia, blizgi lapija; Puikiai tiks ne tik pavieniui sode, bet ir kartu su tokiais augalais kaip daugiamečiai, svogūniniai ir kitų veislių rožių augalai, o vazoje džiugins ne tik romantišku žavesiu, bet ir stipriu aromatu. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Labai ryški, blizganti tamsiai violetinė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Vaisinis kvapas su citrusinių vaisių natomis ir egzotiškų vaisių, ypač mango, aromatu |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)