





CAMILLE CLAUDEL® Meiroguste
Aprašymas
CamilleClaudel® 'Meiroguste' yra kvepianti, pakartotinai žydinti rožė, kurią Meilland pristatė 2020 metais. Ji formuoja stačią krūmą (80–130 cm aukščio, ~50 cm pločio) su dideliais (≈10 cm), pilnažiedžiais, perlų baltais iki šviesiai rožiniais taurės formos žiedais su ryškiu anyžiaus kvapu. Augalas yra stiprus, labai atsparus ligoms, žydi nuo gegužės iki šalnų ir yra žiemkentis. Idealiai tinka kvapniems apželdinimams ir puokštėms.
- Būsena: 13
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 130 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Labai didelis atsparumas ligoms; Stipri ir stačia augmenija; Tamsiai žalia lapija; Palyginti mažai spyglių; Labai elegantiškas rožių krūmas ir romantiškos nuotaikos žiedai. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Perlamutrinė balta, bet kartais nusidažo šviesiai geltona arba švelniai rožine pasteline spalva, priklausomai nuo klimato |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Skanus vaisių kvapas su stipriomis anyžių natomis |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

