

-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)

CORAL LIONS-ROSE®
Aprašymas
"CoralLions‑Rose®" yra floribunda rožė, kurią Kordes pristatė 2019 metais, ir ji pasiekia maždaug 80 cm aukštį ir 50 cm plotį. Ji formuoja mažus 7–8 cm dydžio, visiškai pripildytus, taurės formos žiedų kekės abrikosų ir lašišos spalvos atspalviais su lengvu vaisingu aromatu. Ji yra nepaprastai atspari ligoms ir pakartotinai žydi nuo vasaros iki šalnų, todėl ji idealiai tinka lysvėms, kraštinėms ar konteineriams. Ji yra gavusi ADR statusą.
- Būsena: 88
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gėlės kekėse |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Abrikosas – gėlių spalva, kuri skiriasi nuo šaltai rožinės išoriniuose žiedlapiuose iki šiltos lašišos spalvos žiedo centre |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Švelnus vaisių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
