ELFE®
Aprašymas
Elfe® yra nostalgiškas stiliaus vijoklinė rožė, kuri pasiekia 200–300 cm aukštį su išlenkta šaknimis, kuriuos vainiko dideli (10–14 cm), visiškai suskaldyti į keturias dalis kremiškai geltoni iki dramblio kaulo spalvos žiedai su šviesiai žalia atspalviu. Ji formuoja pakartotinus žydėjimus nuo vėlyvo pavasario iki rudens, skleidžia švelnu vaisių aromatą ir turi blizgančius tamsiai žalius lapus. Nors ji jautri lietui, yra atspari ligoms ir puikiai tinka terasoms, arkoms ar pjaustiniams žiedams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Trūkumai | Gali būti šiek tiek jautrus lietui |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200-300 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Gausus žydėjimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Balta, Žalia |
| Spalva | Kreminės baltos spalvos su žalios spalvos atspalviu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

