





FLAME ORIGAMI® tütar
Aprašymas
Flame Origami® (Meitincel) yra tankus, kompaktiškas krūminis rožės veislė (50–60 cm aukščio ir pločio), kuri priklauso šiai grupei. Ji žydi 3–15 pilnų, taurės formos žiedų (~5 cm) kekėmis, kurie keičia spalvas nuo kremo, persikų, abrikosų iki rožinių atspalvių. Išskirtinai gausiai žydinti, atspari ligoms, pakartotinai žydi nuo pavasario iki šalnų ir puikiai tinka vazonams, balkonams ir spalvingiems masiniam sodinimui.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-60 cm |
| Plotis | 50-60 cm |
| Privalumai | Tamsiai žalia, blizgi lapija |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Kreminė balta, oranžinė, rožinė |
| Spalva | Spalva svyruoja nuo pastelinės rožinės ir oranžinės iki kreminės baltos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)