


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
FLAMING STAR®
Aprašymas
FlamingStar® yra hibridinė rožė (80–100 cm aukščio) su stulbinančiais auksiniais geltonais žiedais su vyšninės spalvos kraštu (~9 cm skersmens). Ji skleidžia švelną vaisių aromatą ir pakartotinai žydi nuo birželio iki rudens. Blizgantis, ligoms atsparus lapija ir stiprus, vertikalus augimas daro ją idealiai tinkamą vazonams, klomboms ar grupės sodinimams.
- Būsena: 28
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Aukso geltonumo su avietės rausvu apvadu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

