-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


GHISLAINE DE FELIGNODE
Aprašymas
'Ghislaine deFéligonde®' yra senos stiliaus, vijoklinė rožė, kuri auga 2,5–3,5 m aukštyje su beveik bevėjais, lanksčiais stiebais. Ji turi mažų (4 cm), abrikosų geltonų, šviesiai rožinių, blunkančių žiedų (~17–25 žiedlapiai) kekės su lengvu muskuso aromatu, kurie kartojasi nuo vasaros pradžios iki rudens. Puikiai sveika, šešėliui atspari ir aukštai vertinama dėl savo graciozaus, daugiapalvio išvaizdos ir dekoratyvinių šípšnių vaisių. Žavingas, lengvai prižiūrimas vijoklis rožės, kuris puikiai tinka arkoms, sienoms ar mišriems krūmynų masyvams.
- Būsena: 2
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 300-400 cm |
| Aukštis | 350 cm |
| Plotis | 200 cm |
| Privalumai | Galima naudoti ir kaip vijoklinę rožę, ir kaip krūminę rožę – labai įspūdingas ir gausus rožių augalo paplitimas.Kaip vijoklis, su atramų pagalba gali pasiekti iki 375 cm aukščio – puikiai puošia aukštas sienas ir tvoras, obeliskus, statulas, arkas ir durų angas; Tačiau jį galima sukurti ir kaip aukštą, elegantiškai suapvalintą krūmą. Dažnas ir gausus žydėjimas visą vasarą; Beveik be spygliuočių rožė, todėl ją lengva prižiūrėti; Geras žiemos atsparumas ir puikus atsparumas ligoms; Gali toleruoti pusę. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Balta, oranžinė |
| Spalva | Blyški abrikosų spalva, kuri kinta įvairiu spalvų intensyvumu viename rožės augale – nuo beveik baltos iki ryškiai oranžinės |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Saldus muskusas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

