
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
HERGOTINNA CHRISTIANA®
Aprašymas
HerzoginChristiana® yra ADR apdovanojimą pelniusi floribundų rožė, kuri kompaktiškai auga iki 70 cm aukščio ir 40 cm pločio. Ji turi pomponų puntelius kreminės pastelinės rožinės spalvos, visiškai pripildytus žiedus (4–5 cm skersmens) su intensyviai kvepiančiu buketu – citrina, šampanas, slyva, avietė, šviežias obuolys. Puikiai atspari ligoms, pakartotinai žydi nuo vasaros iki rudens ir puikiai tinka lysvėms, mišrioms lysvėms, konteineriams ar skiepams.
- Būsena: 68
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Žiedai gausiai susikaupę |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Balta gėlė su kreminiu "kūdikio" rausvu atspalviu centre |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Patrauklus kvapas su neįprasta vaisine viršutine nata: pirmasis įspūdis primena citriną, žiba subtili šampano nata, šeivamedžio medienos užuomina ir diskretiška prinokusių aviečių nata. Širdies natoje vyrauja gaivumas. Apvalus antodas sukuria erdvų šviežių obuolių įspūdį sode po vasaros lietaus, kurį papildo gana švelni bazinė nata su lengvu, subtiliu saldumu ir klasikine rožių puokšte.Maksimalus aromato intensyvumas: vidurdienį, vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)






