-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

-300x300.jpeg)
KÖNIGIN MARIE®
Aprašymas
'KöniginMarie®' yra rožinis hibridinis arbatos rožės veislė iš Kordes Parfuma® kolekcijos. Ji išauga maždaug 80 cm aukščio × 40 cm pločio, turi didelius, visiškai pripildytus rožinius taurės formos žiedus (~8–10 cm) ir skleidžia stiprų citrusų aromatą. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki šalnų, yra labai atspari ligoms ir puikiai tinka pjaustytiems žiedams, lysvėms ar konteineriams.
- Būsena: 68
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Energinga, stačia, į viršų auganti augalija ir pasikartojantis žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas; Puikus atsparumas ligoms, ypač rudosioms dėmėms; Puikiai tinka skintoms gėlėms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Porcelianinis rožinis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyviai vaisių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
