
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
MAINE ROSE®
Aprašymas
'Meine Rose' yra romantiška hibridinė rožė su elegantiškomis, švelniai rožinėmis gėlėmis ir klasikiniu, aukštu centru. Ji turi malonų, švelnų aromatą, auga stačiai ir žydi pakartotinai per visą sezoną. Dėl puikaus atsparumo ligoms ji puikiai tinka gėlynams, kraštinėms ir pjautinų gėlių darželiams.
- Būsena: 46
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminės baltos spalvos su žalsvais išoriniais lapeliais ir rubino raudonumo rožių žiedlapių krašteliais, kurie suminkštėja žydint |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Maloniai pikantiška |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

