



SCHNEEWALZER®
Aprašymas
'Schneewalzer®' yra didinga balta vijoklinė rožė, kuri pasiekia maždaug 2,5–3,5 m aukštį ir maždaug 2 m plotį. Ji turi didelius, visiškai pilnus, hibridinės arbatos spalvos žiedus (12–16 cm), kurie atsiveria kreminiai ir prinoksta iki sniego baltumo. Šie žiedai turi lengvą, saldų aromatą ir žydi gausiais žiedynais nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Augalas yra stiprus, su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais, stipriais baziniais ūgliais ir patikimu atsparumu ligoms. Puikiai tinka auginimui ant sienų, arkų, terasų ar net kaip didelis, elegantiškas krūmas.
- Būsena: 9
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 - 350 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Labai dekoratyvi, sveika, tamsiai žalia lapija; Stiprūs baziniai ūgliai, kurie gerai šakojasi ir jau nuo antrų metų pasiekia padorų putlumą; Didelis atsparumas ligoms; Netipiškos didžiulės ir kvapnios arbatos hibridinės rožės tipo gėlės; Puikiai atrodys dekoruojant groteles ir arkas, pavėsines, paviljonus, namo fasadą ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

