





SEXY PERFUMELLA® Meimirtylus
Aprašymas
'SexyPerfumella®' (Meimirtylus / Velasquez) yra įspūdinga hibridinė arbatos rožė, kurios aukštis siekia 90–150 cm. Ji turi didelius (~13 cm), giliai įlenkus žiedus turtingu purpuriniu iki vyšniniu atspalviu su alyvų spalvos poteksčiu. Žiedai (maždaug 44 žiedlapiai) kartojasi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų ir jiems būdingas stiprus klasikinis arbatos rožės aromatas. Augalas yra stiprus, stataus augimo su blizgančiais tamsiai žaliais lapais ir ypač atsparus ligoms – idealiai tinka kraštams, gyvatvėrėms ar pjaustiesiems gėlių darželiams.
- Būsena: 115
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 90 - 150 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Gerai išsišakojęs ir stačias, stipriai augantis krūmas; Labai dekoratyvi tamsiai žalia, blizgi lapija; Idealiai tinka sodinti 3-5 augalų grupėmis, apvadais ir žemomis gyvatvorėmis, taip pat lengvai įkomponuojama į mišrią lysvę daugiamečių augalų ir vidutinio dydžio krūmų pagrindu; Ypač gražiai atrodys derindama rožinės, violetinės, kreminės baltos spalvos atspalvius, papildytus mėlynais ir violetiniais augalais. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Gili, blizganti ir sunkiai apibrėžiama spalva, kuri svyruoja tarp purpurinės rožinės ir vyšnių raudonos, papildyta alyviniu atspalviu ir unikaliu žiedlapių reljefu. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Senovinis arbatos rožių aromatas, kuris nudžiugins gardiai kvepiančių rožių mėgėjus |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

