SUNNY SKY®
Aprašymas
Sunny Sky® yra hibridinė rožė, kurią sukūrė Kordes. Ji turi didelius, pildytus žiedus (10–12 cm), kurie keičiasi nuo abrikosų geltonos į medaus geltoną spalvą, galiausiai išblukdami iki kreminės spalvos su rožiniu atspalviu kraštuose. Žiedai skleidžia švelnu, vaisingu aromatą su citrinų, obuolių, kriaušių, persikų ir džiovintų abrikosų atspalviais. Ši rožė yra pripažinta už puikų atsparumą ligoms ir yra gavusi keletą apdovanojimų. Ji gerai auga pilnoje saulėje gerai drenuotoje dirvoje. Idealiai tinka sodo klomboms, kraštams ir kaip pjaustiniams žiedams.
- Būsena: 6
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Intensyvus medaus geltonumas, kuris suminkštėja žiedlapių išorėje |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Šis aromatas vilioja sodriais ir intensyviais vaisių įspūdžiais. Sustiprėjus putojantiems, aštriems citrinų, žalių obuolių, kriaušių ir persikų tonams, kurie, žiedams sunokus, persilieja į sunokusių, labai saldžių vaisių natą. Ši nata daugiausia primena džiovintus abrikosus.Maksimalus kvapo intensyvumas: vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

