

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

SUUDLE MIND KATE®
Aprašymas
'Kiss Me Kate®' yra stipri, ligoms atsparūs vijoklinių rožių veislė, kurios aukštis siekia 200–300 cm. Ji turi labai kvapnius, keturkampius tamsiai rožinius žiedus (~9–10 cm, daugiau nei 40 žiedlapių), kurie susiformuoja žiedynuose nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Kvapas jungia obuolių, citrinmedžių, avietių ir miros gaidas, ir ji puikiai tinka arkoms, grotelėms ar atramoms.
- Būsena: 59
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Didelis atsparumas ligoms, ypač rudosioms dėmėms ir miltligei; Netipiškai stiprus ir gundantis kvapas, taip pat pasikartojantis žydėjimas; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Vyšnių žiedų rožiniai tonai |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Viršutinės natos šviežiai maltos citrinos žievelės. Saldumą šios citrinos papildo gaivus žalių obuolių kvapas. Širdies natoje vyrauja brandi, šiek tiek muiluota rožių nata, retkarčiais sumaišoma su saldžios avietės nata. Kvapą pabrėžia diskretiškas aromatinės miros įspūdis apatinėje natoje.Maksimalus kvapo intensyvumas: ryte ir vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
