
DORNBURGER SCHLOSSROSE
Aprašymas
Dornburger Schlossrose® yra ADR apdovanota arbatinė hibridinė rožė, kuri auga 80–120 cm aukštyje su gausiu, stačiu augimu. Ji žydi elegantiškai, visiškai pilnais 8–10 cm dydžio žiedais, kurių spalva keičiasi nuo šviešios abrikosų iki pastelinio rožinio, su švelniu vaisinės arbatos aromatu. Žiedai pasirodo gausiais žiedynais nuo birželio iki spalio. Ji yra labai atspari ligoms, žieminga ir idealiai tinkama gėlynams, mišriems sodiniams, auginimui konteineriuose ar kaip atskirų sodmenų.
- Būsena: 38
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškus vasaros saulėlydis - visų rūšių rožiniai atspalviai ir intensyvumas, švelni lašišos spalva ir šilta geltona spalva rožės centre |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)











-600x600.jpeg)

