CAPRI®
Aprašymas
Capri® yra nostalgiškas rožės veislė su dideliais, pilnai pripildytais abrikosų-oranžiniais žiedais (~10 cm) su stipriu abrikosų-medaus aromatu. Ji formuoja apvalų krūmą 80–100 cm aukščio su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais ir žydi pakartotinai nuo birželio iki rudens. Labai atspari ligoms ir puikiai tinka kaip pjautiniai žiedai.
- Būsena: 93
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Gali būti jautrus lietui |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Suformuoja gerai suapvalintą krūmą; Energinga augmenija; Tamsiai žalia lapija; Puikus atsparumas ligoms; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 4 - 5 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Oranžinė spalva, kuri svyruoja nuo labai švelnios koralų rožinės iki ryškios abrikosų atspalvio |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Medaus ir prinokusių abrikosų kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

