
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
EISVOGEL® "DUFTWOLKE"
Aprašymas
Eisvogel® ("Duftwolke") yra hibridinė rožė, kuri užauga iki 80–120 cm aukščio. Ji siūlo didelius (10–12 cm), visiškai pilnus, rozetės formos žiedus spindinčiai violetinėje alyvinėje spalvoje su šiltai vario oranžiniu centru. Žiedai turi intensyvų, egzotišką aromatą ir žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio. Idealiai tinka romantiškoms gėlynams, pjaustytiems žiedams ir kvepiančioms gėlynoms, nors vidutiniškai atspari ligoms.
- Būsena: 98
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gausus žydėjimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Labai ryškūs rožinės ir violetinės spalvos atspalviai su vario oranžiniu centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)













