KLVER®
Aprašymas
'Piano®' yra nostalgiškas hibridinė rožė, kurią Rozens Tantau pristatė 2007 metais. Ji turi vidutinio dydžio, giliai taurelės formos, sferiškas žiedus sodriai raudonos iki ryškiai rožinės spalvos su lengvu avietės aromatu. Augalas auga statmenai ir gausiai, pasiekdamas maždaug 100–130 cm aukštį ir 50–80 cm plotį, su sveiku, blizgančiu lapynu. Žiedai formuojasi šluotelėse ir kartojasi visą sezoną. 'Piano®', žinoma dėl savo ilgaamžiškumo vazoje ir klasikinio sodo rožių žavesio, puikiai tinka klomboms, mišrioms klomboms ir pjautinų žiedų kompozicijoms.
- Būsena: 26
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 - 130 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Tvirtos, tvirtos gėlės ir tamsiai žalia lapija; Kompaktiškas ir stiprus augimo tipas; Puikus atsparumas ligoms, ypač rudosioms dėmėms ir miltligei; Puikus žiemos atsparumas; Puikiai tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 4-5 tokie augalai 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas 45 cm), taip pat didelėse lysvėse, mišriose rožių lysvėse, hibridinių arbatinių rožių grupėse ir kt. deriniuose su daugiamečiais augalais; Gražios ir patvarios skintos gėlės. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Ryškiai tamsiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Lengvas aviečių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |






-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
