
KORDE JUBILEE®
Aprašymas
KordesJubilee® yra didelė, dviejų spalvų hibridinė rožė (~80–130 cm aukščio × 60–70 cm pločio) su gausiai formuotais, 12 cm skersmens žiedais, kuriuose kreminės geltonos viduriukas susilieja su ryškiai rožiniais kraštais. Ji turi vidutinį iki stipraus vaisinį abrikosų aromatą, kartotinai žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens, ir turi tamsų blizgų, atsparų ligoms lapyną. Idealiai tinka pjovimui, rabatams ar mišriems sodinimams.
- Būsena: 103
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Gausiai žydi |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Spalva gali keistis priklausomai nuo oro ir temperatūros, tampa švelnesni geltonai oranžiniai tonai su kreminės rožinės ir karštos rožinės spalvos žiedlapių krašteliais, tačiau dažniausiai būna ryškesnis rožinės ir vyšninės raudonos atspalvis. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
