
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
LADY CAPRI®
Aprašymas
Lady Capri® yra hibridinė rožė su dideliais, kreminiais abrikosų spalvos žiedais ir stipriu Viduržemio jūros aromatu. Ji užauga maždaug 70–100 cm aukščio, žydi pakartotinai nuo vasaros iki rudens ir turi sveikus, blizgančius lapus. Puikiai tinka pjovimui ir sodo lysvėms.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Puikus žiemos atsparumas; Sveika, tamsiai žalia lapija; Tinka skintos labai stipraus aromato gėlės; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, maišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat grupiniuose želdiniuose, pasirenkant sodinti 5 - 6 tokias rožes į 1 kvadratinį metrą su 40 - 50 cm sodinimo atstumu; Taip pat galima sodinti į didelius gėlių vazonus ir dėžes, sodo kubilus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Minkštas abrikosinis apelsinas, sumaišytas su šviesiai rausva ir kremine balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
