MAXIM®
Aprašymas
'Maxim' yra nuostabi floribundų rožė su dideliais, pilnais žiedais sodriai rožiniais iki tamsiai rožinių atspalvių. Ji turi lengvą, malonų aromatą, kompaktišką, gausų augimą ir puikų pakartotinį žydėjimą. Dėl stipraus atsparumo ligoms ji idealiai tinka sodinimui klombose, kraštinėse ar konteineriuose.
- Būsena: 36
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Dvispalvis, su labai blyškiai rausva, beveik sidabriškai balta žiedlapių išorė pakaitomis su ryškiai fuksijos rožinės spalvos žiedlapių vidus |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |


-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
