
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ROOSA KLAVER®
Aprašymas
'Pink Piano®' yra nostalgiškas arbatinis hibridinis erškėtis, kuris išauga maždaug 100–130 cm aukščio ir 50–80 cm pločio. Jis turi sultingus, sferiškai iki taurės formos žiedus sodriai braškių rožinės spalvos, dažnai su mažais šoniniais žiedais kiekviename kote. Žiedų skersmuo yra 6–10 cm, ir jie yra gausūs su daugiau nei 40 žiedlapių. Jie žydi pakartotinai nuo vėlaus pavasario iki rudens ir skleidžia lengvą avietės aromatą. Augalas yra kompaktiškas, sveikas ir idealiai tinkamas sodo lysvėms, mišrioms lysvėms ar pjaustytiems žiedų puokštėms.
- Būsena: 1
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 - 130 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Kompaktiškas ir stiprus augimo tipas; Puikus atsparumas ligoms, ypač rudosioms dėmėms ir miltligei; Puikiai tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 4-5 tokie augalai 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas 45 cm), taip pat didelėse lysvėse, mišriose rožių lysvėse, hibridinių arbatinių rožių grupėse ir kt. deriniuose su daugiamečiais augalais; Gražios ir patvarios skintos gėlės. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryški fuksijos rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Lengvas aviečių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
