-700x700.jpg)

-300x300.jpg)

SCHONE MAID®
Aprašymas
'SchöneMaid' yra elegantiška, nostalgiška hibridinė rožė, kurią pristatė RosenTantau. Ji išauga į gausų, vertikalų krūmą maždaug 70–100 cm aukščio su blizgančiais, tamsiai žaliais, atspariais ligoms lapais. Ši rožė turi didelius, 10–12 cm skersmens, visiškai pildytus, taurės formos rožinius žiedus su turtingu, vaisingu aromatu, kuris idealiai tinka pjovimui. Ji žydi anksti ir pakartotinai žydi nuo vasaros iki rudens. Puikiai tinka romantiškiems sodams, mišriems klombams ir kaip nuostabūs pjauti žiedai — derindama vintage žavesį, stiprų kvapą ir patikimą veikimą.
- Būsena: 129
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Šiai rožei ypač rekomenduojama rasti gerą sodinimo vietą, kur ji būtų veikiama ryto saulės, taip pat reikėtų stebėti, kad ji gautų pakankamai reikalingų maisto medžiagų. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Anksti žydi, stipri augmenija ir labai elegantiški stipraus kvapo žiedai. Labai atsparus ligoms, ypač rudosioms dėmėms ir miltligei. Puikiai tiks mišriose gėlynuose kartu su kitais rožių augalais ir daugiamečiais augalais. Galima sodinti ir į didelį gėlių vazoną. Puikiai tinka skintoms gėlėms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Švelnus "kūdikio rožinis" atspalvis, kuris šviesėja rožei žydint, bet yra visiškai avietinis raudonas, kol rožė auga pumpuruose |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Stiprus vaisių aromatas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
