



AUGUSTA LUISE® "Duftwolke"
Aprašymas
Augusta Luise® yra hibridinė rožė su labai didelėmis, abrikosų iki rožinių rozetėmis ir stipriu vaisišku aromatu. Užauga 80–150 cm aukščio, žydi pakartotinai nuo birželio iki šalnų, turi blizgančius lapus su geру atsparumu ligoms. Idealiai tinka pjovimui ir rabatėms.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Nuostabus kvapas; Energinga, auganti augmenija; Puikus atsparumas ligoms; Dažnas žydėjimas visą vasarą; geras žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, želdiniuose su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Nuo šampano rožinės iki persikinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


