BAJAZZO®
Aprašymas
Bajazzo® yra stipus, ADR sertifikuotas vijoklinių rožių veislė (išvesta 2011 metais, autorius Kordes), kuri siekia 2–2,5 m aukštį ir 1 m plotį. Jos daliai užpildyti žiedai (~7–8 cm) puokštėse yra dinamiškos ryškiai rožinės iki oranžinių spalvų su sidabriniais atvirkštiniais žiedlapių paviršiais ir geltonu centru, lengvai kvapūs ir labai patrauklūs bitėms. Augalas yra ypač atsparus ligoms, žiemotvarūs ir žydi pakartotiniais žydėjimais nuo birželio iki rudens — idealiai tinka grotelėms, terasoms arba kaip ryškus krūmas.
- Būsena: 39
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | ADR sertifikatas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Išraiškinga raudona spalva su geltonu centru ir nepastebimais lašeliais. Žydėjimo metu raudona spalva pasikeičia į ryškiai rausvai rožinę |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

