





BENTHEIMER GOLD®
Kirjeldus
BentheimerGold® on aprikoos-oranž floribunda roos (60–100 cm kõrge, 70 cm lai) Kordeselt (2015, ADR auhinna võitja). See moodustab keskmise suurusega (5–8 cm), topeltõielisi õisikuid õrna puuviljase aroomiga, õitseb korduvalt suvest kuni külmadeni, sellel on läikivad lehed, tugev haiguskindlus ja talvekindlus — ideaalselt sobib peenardesse, konteineritesse või maakattekultuurina.
- Staatus: 11
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | ADR sertifikaat |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Aprikoosi apelsin |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


