





BLUE PARFUM® "Duftwolke"
Aprašymas
BlueParfum® "Duftwolke" yra ryški floribundos rožė su sidabriniai violetiniais, visiškai pripildytais žiedais (~8–10 cm). Ji užauga maždaug 50–80 cm aukščio, formuodama gausų krūmą su šviesiai žaliu lapotynu. Ji garsėja savo nepaprastai stipriu kvapu, žydi anksti ir gausiai, nors yra gana jautri ir geriausiai auga geriausiosiose rožių auginimo vietose.
- Būsena: 89
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Palyginti jautri veislė. Reikia pasirūpinti, kad rožė būtų pasodinta labai geroje vietoje, gautų reikiamų maisto medžiagų ir būtų gerai surenkama. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Plintantis krūmas; Labai stiprus ir gundantis kvapas; Tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 6 - 8 tokių rožių 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas 35 - 40 cm), dideliuose gėlių vazonuose ir dėžėse, sodo kubiluose, gėlynuose su daugiamečiais augalais ir kvapniuose soduose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Violetinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

