



CANDLELIGHT® "Duftwolke"
Aprašymas
Candlelight® "Duftwolke" yra nostalgiškas arbatinis hibridinis erškėtis su dideliais, visiškai pripildytais aukso geltonais iki abrikosų spalvos žiedais (11–14 cm), stipriu, išrafinuotu senos rožės aromatu ir ilgai išlaiko savo išvaizdą vazoje. Jis užauga 80–100 cm aukštyje, žydi pakartotinai nuo vasaros iki šalnų ir derina stiprų augimą su puikiu orų sąlygų atsparumu – idealiai tinka pjūtiems žiedams, rabatams ar konteineriams.
- Būsena: PRIEINAMAS
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energinga augmenija; Puikus atsparumas ligoms; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikios skintos gėlės; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 4 - 5 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Aukso geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


