
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

FRÄULEIN MARIA®
Aprašymas
'FräuleinMaria' yra ryškiai rožinė floribunda iš Kordes' Parfuma® kolekcijos, kuri auga maždaug 70 × 50 cm dydžio. Ji turi 8–10 cm dydžio, pilnus, taurės formos žiedus (≈41 žiedlapiai) ryškiai rožinės spalvos su intensyviu, švežiu citrusų aromatu, kuris stipriausias būna rytais ir vakarais. ADR sertifikuota ir labai atspari ligoms, ji pakartotinai žydi nuo birželio iki šalnų ir tinka auginimui klombose, konteineriuose ar terasose.
- Būsena: 60
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Iš naujo žydi |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryški aviečių rožinė, sumaišyta su šalta rožine |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Putojančios gaivios citrinos natos derinamos su žalių obuolių ir šviežiai nupjautos žolės kvapu. Bazinė nata taip pat suteikia pikantiškų kedrų ir pačiulių bei gejų kvapų, kurie palaipsniui atsiskleidžia žydėjimo metu.Didžiausią kvapo intensyvumą galima užuosti anksti ryte arba vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)