





GARTENPRINZESSIN MARIE-JOSÈ®
Aprašymas
GartenprinzessinMarie-José® yra ADR sertifikuota floribunda rožė iš Kordes Parfuma® kolekcijos, kuri kompaktiškai auga, pasiekdama ~80 cm aukštį × 50 cm plotį. Ji turi tankius, rutuliškas avietinės spalvos žiedus (~5–6 cm) su svaigiu vaisių aromatu (avietės, rabarberų, uogų, pačulio natos), ji pakartotinai žydi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų, ir jai būdingas aukštas atsparumas ligoms bei žiemkietība — idealiai tinka klomboms, konteineriams ar kvapniems apvadams.
- Būsena: 28
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energingas augimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė, Raudona |
| Spalva | Vyšnių raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Viliojantis, įvairiapusis kvapas, išsiskiriantis gardžia, saldžia, prinokusių aviečių viršutine nata, taip pat išskirtiniais rabarbarais. Gaivus pikantiškas tipiškas rabarbarų aromatas puikiai dera su raudonomis uogomis. Gėlė giliai prideda apvalaus, pačiulių primenančio rožių aromato apatinėje natoje. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)






