JAZZ®
Kirjeldus
Jazz® on põõsasroos (~60–70 cm kõrge, ~45 cm lai) väikeste, osaliselt täidetud õiekobaratega, mille värv varieerub vask-oranžist virsiku- ja roosani. See õitseb korduvalt kevadest sügiseni, sellel on läikiv, haigustekindel lehtestik, peaaegu puudub lõhn ning sobib suurepäraselt peenardesse, ääristesse, konteineritesse või lõikelilledeks.
- Staatus: 19
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaetud roosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Kuna sellel roosil on püstine ülespoole kasvav kasvuharjumus, on võimalikult nauditava tulemuse saavutamiseks soovitatav istutada ühte rühma minimaalselt 3 sellist roosi istutuskaugusega 45 - 50 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga hea lillede isepuhastusvõime; Suurepärane haiguskindlus; Suurepärane talvekindlus; Põõsas ülespoole tõusev taimestik; Võib istutada mitte ainult katteroosina, vaid ka väikeste rühmadena väikeste põõsasroosidena; Väga laialdased istutusvõimalused: sobivad ideaalselt segatud roosipeenardesse ja ääristesse, massiistandustesse, lillepeenarde servadesse, et täiendada kompositsiooni; avalikes või eraaedades segatuna püsililledega, samuti terrassidel suurtes lillepottides ja vannides. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Vask-oranžidel õitel põhinev põnev värvidemäng, mis ulatub virsikukollastest ja roosadest kuni kahvaturoosadeni |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)


