
SONNENSCHIRM®
Kirjeldus
'Sonnenschirm' on maakatteroosi, mille tõi turule Rosen Tantau. Sellel on sidrunikollased, tassikujulised õied, mis ilmuvad kogumikes juunist septembrini. Taim kasvab umbes 50–80 cm kõrguseks ja 70–90 cm laiuseks, moodustades tihedalt võrse kuju läikivate, tumedaroheliste lehtedega. See sort on külmakindel ja iseenda puhastav, vajades minimaalset hooldust. Ideaalselt sobib ääristeks, nõlvadele või konteineritesse, kasvab hästi päikesepaistelistes kuni osaliselt varjulistes kohtades hästi dreneeritud, toitainerikkas mullas.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaaneroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Roomav hollyhocki tüüp |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

