



KORDES BRILLIANT®
Aprašymas
KordesBrilliant® yra stiprus arbatinių/krūmynių rožių hibridas, pasiekiantis maždaug 100–150 cm aukštį ir 70 cm plotį. Jis turi 9 cm dydžio, taurės formos, tamsiai ryškiai raudonus iki ugningai oranžiškai raudonus žiedus, išsidėsčiusius mažais kekėmis, su lengvu kvapu. Šis rožės veislė yra labai atspari ligoms ir šalčiui, žydi gausiai ir pakartotinai nuo vasaros pradžios iki rudens, turi blizgančius žalius lapus ir puikų atsparumą lietui, todėl puikiai tinka pavienėms sodinimo vietoms, gyvatvoms ar masiniam sodinimui.
- Būsena: 31
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 - 150 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Privalumai | Žydi pakartotinai |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Ryškios, tamsiai oranžinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |

_HD-600x600.jpg)


 - Kopie copy-600x600.jpg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
