







AUF DIE FREUNDSCHAFT®
Aprašymas
'Auf die Freundschaft®' yra krūmų rožė su pusiau pilnais baltais žiedais su raudonu krašteliu, lengvai kvepianti ir draugiška bitėms. Užauga 1–1,2 m aukščio, žydi pakartotinai nuo birželio iki šalnų ir yra labai atspari ligoms bei žiemui. Idealiai tinka apželdinimui ir gyvatvėrėms.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri, į viršų auganti augalija; Geras atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Dažnas žydėjimas; geras žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 2 - 3 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatinių rožių lysvėse, želdiniuose su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Balta su oranžiškai raudonais krašteliais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)