OCEAN®
Aprašymas
'Ozeana®' yra ryški, vijoklinė (arba aukšto krūmo) rožė, kurią 2016 metais pristatė Tantau. Ji žydi dideliais, pilnais, taurės formos žiedais, kurių skersmuo yra maždaug 10–12 cm, ir jie turi blizgantį alyvinį rožinį iki violetinio atspalvį. Ji skleidžia stiprų, saldų "rytietišką" aromatą ir nuolat žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Augalas yra stiprus, pasiekia 2–3 m aukštį su blizgančiu, atspariu ligoms lapynu. 'Ozeana®', kuri puikiai tinka arkoms, grotelėms ar kaip atskiras krūmas, įneša į sodą dramatišką, kvapnų alyvinį akcentą.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija rožė, Bušo rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200-300 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Neįtikėtinai spalvingas ir gausus žydėjimas su gėlėmis, kurios skleidžia labai, labai stiprų ir saldų aromatą; Labai geras atsparumas ligoms, ypač rudadėmėms ir miltligei; Puikiai tinka auginti ne tik kaip vijoklis naudojant groteles, arkas ir pan., bet ir kaip krūminė rožė. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

