ÕUNAÕIS
Aprašymas
OBELŲ ŽIEDAS yra žavinga Latvijos floribundos rožė, kurią selekcionavo Jānis Rukšāns. Rožė pavadinta obelų žiedo vardu dėl savo švelniai rožinių, lengvai kvepiančių žiedų, kurie žydi kekėmis. Rožė turi kompaktišką, tankų augimo būdą, paprastai pasiekiantį 60–80 cm aukštį, todėl ji puikiai tinka kraštinėms, nedideliems sodams ar konteineriams. OBELŲ ŽIEDAS vertinamas dėl pakartotinio žydėjimo nuo vasaros pradžios iki rudens ir gero atsparumo plačiausiai paplitusioms rožių ligoms. Rožė pasižymi romantiška spalva ir tvaringa forma, kas padaro ją išskirtinę tiek formaliuose, tiek kaimo stiliaus sodinuose.
- Būsena: 55
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožės |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 150-200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinė su balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


