







PRINTSESS CHARLENE DE MONACO® Meidysouk
Aprašymas
'Princesse Charlene de Monaco®' (Meidysouk) yra romantiška hibridinė arbatinė rožė, kuri auga vertikaliai, pasiekdama maždaug 150–180 cm aukštį ir 60–90 cm plotį. Ji turi didelius, pilnus žiedus (5–12 cm skersmens) šviesiai abrikosų iki kriauklės rožinių atspalvių, kiekvienas su maždaug 100 gofruotų žiedlapių. Šie žiedai turi stiprų aromatą — saldų, vaisišką ir primenantį šviežius kvapus — ir žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Augalas turi blizgančius, tamsiai žalius lapus ir yra puikiai atsparus ligoms ir lietui, todėl tai puikus pasirinkimas stulbinančioms pjaustytoms gėlėms arba dekoratyviniam elementui mišriose gėlynuose.
- Būsena: 92
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi reguliariai nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvo rudens 11 cm žiedais, kurie beveik atrodo kaip bijūnai; Tanki ir taisyklinga augmenija, formuojanti subalansuotą krūmą; Intensyviai žalia satino lapija; Puikus atsparumas ligoms; Gražiai atrodys ne tik pavieniui, bet ir grupėmis su daugiamečiais augalais bei rožinių ir mėlynų tonų svogūnėliais. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ochra pastelinė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvus ir saldus medetkų aromatas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
