KASTELRUTHER SPATZEN®ROOS
Kirjeldus
Kastelruther Spatzen® roos on võluv mullakattekõrb Tantau'lt, mis kasvab 40–60 cm kõrguseks ja 70–90 cm laiuseks. See õitseb pidevalt juunist oktoobrini rohkete, väikeste, puhta valgest kuni heleroosani värvusega õitega (~2–4 cm), mis avanevad kruusikujulisest rosetini ja eraldavade õrna kannike lõhna. Läikiv, haigustekindel lehtestik ja kompaktne, laiuv kasvuviis teevad selle ideaalselt sobivaks kiviaedadesse, ääristesse, konteineritesse või massiliseks istutamiseks. See on vastupidav ja ei vaja palju hooldust.
- Staatus: 3
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaetud roosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 40-60 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga läikiv, tumeroheline lehestik; Suurepärane vastupidavus haigustele; Põõsas ülespoole tõusev taimestik; Võib istutada mitte ainult katteroosina, vaid ka väikeste rühmadena väikeste põõsasroosidena; Sobib eriti hästi istutamiseks väikestesse rühmadesse (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutusvahega 45 - 50 cm), samuti terrassidele suurtesse lillepottidesse ja vannidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Peaaegu märkamatu, pehme roosa varjundiga lumivalge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kerge, väga meeldiv kannikese aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)


