KNIRPS®
Kirjeldus
Knirps® on maapealse floribunda roos (umbes 30 cm kõrge ja kuni 60–70 cm lai) tumedate roosade, täielikult täidetud 3–4 cm õitega kimbus. See õitseb korduvalt juunist sügiseni, sellel on suurepärane haiguskindlus (ADR sertifitseeritud) ja see sobib ideaalselt kiviaedadesse, terrassi äärtesse, konteineritesse või kaskaadilaadsetesse istutustesse üle nõlvade ja seinte.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Kaaneroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Roomav kasvutüüp; Väga rikkalik õitsemine, kõrge vastupidavus haigustele; Sobib mitte ainult istutamiseks aedadesse üksikult ja rühmadena (soovitavalt 4 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), vaid ka rõdude ja terrasside lillepottidesse ja -kastidesse, samuti aiatünnidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Tume roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







_HD-600x600.jpg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)


